Zastępca Kierownika Baru

Ogłoszenie maxi
Sopot Wyścigi / Karlikowo
Bitwy pod Płowcami 54
Zastępca Kierownika Baru Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Zastępca Kierownika Baru

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Radisson Blu Hotel, Sopot to nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w kameralnej części Sopotu w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Architektura obiektu, połączona z jego wyjątkowym położeniem, doskonale sprzyja regeneracji, a także daje impuls dla rozwijania całorocznej oferty kulturowej czy prozdrowotnej dedykowanej mieszkańcom Trójmiasta.
Nasza Restauracja serwuje śródziemnomorskie menu z szerokim wyborem win z własnej winnicy w Dolinie Rodanu oraz lokalnie ważone piwo. Radisson Blu Hotel, Sopot to również nowy wymiar spotkań. Hotel dysponuje największą przestrzenią konferencyjną w Trójmieście z oryginalnie zaprojektowanym, multifunkcjonalnym pawilonem.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca Kierownika Baru
Miejsce pracy: Sopot

ZAKRES ZADAŃ:
 • Przygotowywanie koktajli, kaw i innych tego typu napojów w naszym barze
 • Praca przy tworzeniu kart koktajli i oferty barowej
 • Kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi
 • Utrzymywanie czystości i porządku za barem, stosowanie się do przepisów BHP oraz HACCP
 • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości
NASZE WYMAGANIA:
 • Doświadczenie w pracy za barem, znajomość alkoholi i koktajli klasycznych
 • Punktualność, sumienność i dyspozycyjność (również w dni świąteczne)
 • Znajomość języka angielskiego
 • Otwartość, komunikatywność
OFERUJEMY:
 • Umowę zlecenie, umowę o pracę, B2B
 • Możliwość rozwoju w szeregach firmy
 • Pakiet Multisport
 • Szkolenia
 • Stawka 28 zł – 40 zł (w zależności od umowy)
Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do wysłania CV na adres mailowy: r...@hossa... Wyświetl e-mail    z dopiskiem Zastępca Kierownika Baru

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 1, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Aplikując (klikając przycisk Aplikuj/"Aplikuj teraz") zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Hossa.biz Sp. z o.o. Pańskich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym a także na przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz potwierdza Pani/Pan, że został/a poinformowany/a: o przysługujących Pani/Panu prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności swojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania Pani/Pana danych oraz celu ich przetwarzania - zgodnie z niniejszą klauzulą informacyjną.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody dodatkowej klauzuli:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 21.05.2024

Aktualizacja: 22.05.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Radisson Blu Hotel Sopot

Pokojowa/Pokojowy

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 13 dni temu

Barman/Barmanka

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 13 dni temu

Kelner/Kelnerka

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 13 dni temu

Kelner śniadaniowy

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 13 dni temu
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij
avatar

Radisson Blu Hotel Sopot

i...@radis... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot Wyścigi / Karlikowo
Bitwy pod Płowcami 54 
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wróć do góry