Pokojowa/Pokojowy - praca w weekendy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 9 miesięcy temu

Wymagania:

  • Dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Obowiązki:

  • Utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami pracy.
  • Praca w weekendy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne miejsce pracy: unikalny design, doskonała lokalizacja, obiekt wyposażony w nowoczesne systemy informatyczne, zaplecze konferencyjno – bankietowe, restaurację, pokoje o wysokim standardzie, basen,
  • Stabilne wynagrodzenie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sadowa sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 56, 80-241 podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacji.

Sadowa sp. z o.o. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk informuje, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych związanych z procesem rekrutacji jest Sadowa sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk, KRS nr 0000441062 (dalej: „Administrator”).
2. Celami przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora jest prowadzenie procesu rekrutacji na określone w ogłoszeniu stanowisko.
3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest obowiązek wynikający z Kodeksu pracy dotyczący zbierania określonych danych lub obowiązek wynikający z przepisów prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych polegający na konieczności zidentyfikowana Pani/Pana jako podatnika. Podstawą prawną może być również Pani/Pana zgoda wyrażona na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia danych osobowych.
4. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Brak podania danych osobowych uniemożliwi Administratorowi przeprowadzenia procesu rekrutacji.
5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych, czyli podmiotami, którym Administrator może ujawniać dane osobowe mogą być:
• firmy księgowe lub audytorskie, które prowadzą rozliczenia księgowe, płacowe lub świadczą usługi audytorskie na rzecz Administratora,
• lekarze lub placówki medyczne, które prowadzą okresowe badania lekarskie lub inne podobne,
• banki,
• kancelarie prawne świadczące obsługę prawną Administratora,
• firmy informatyczne i firmy zapewniające wsparcie i zarządzanie infrastruktury IT Administratora.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie przekraczający 1 roku, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na przechowywanie danych osobowych przez okres dłużysz, w szczególności w celu prowadzenia kolejnych procesów rekrutacji.
7. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub przenoszenia danych, jeżeli zachodzą ku temu podstawy prawne i faktyczne.
8. W sytuacji, gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego kontrolującego sposób przetwarzania danych osobowych.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62238680
  • Data wyróżnienia: 30 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 30 stycznia 2019
  • Aktualizacja: 11 lutego 2019
  • Wyświetleń: 548
  • Wyświetleń na liście: 14 375