Pracownik Magazynu Pościeli

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Nr ref: HSK/04/2024

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Magazynu Pościeli.

Główne obowiązki :
  • odbiór czystego i wysyłka brudnego prania dwa razy dziennie
  • zbieranie brudnej pościeli w ciągu dnia z pieter i przygotowanie do wysyłki do pralni -ważenie i przygotowanie odpowiedniej dokumentacji wysyłki
  • rozwożenie czystej pościeli na piętra
  • uzupełnianie pomieszczeń służbowych na każdym pietrze w kosmetyki, ulotki i inne artykuły będące na wyposażeniu pokoi
  • przygotowywanie zamówień artykułów na wyposażenie pokoi
  • nadzór nad firmami zewnętrznymi wymieniającymi raz w tygodniu maty i pojemniki na odpady higieniczne.
  • przeprowadzanie kwartalnej inwentaryzacji pościeli

Jakiego kandydata szukamy?
  • osoby punktualnej i rzetelnej, angażującej się w powierzone obowiązki
  • kogoś otwartego z pozytywnym nastawieniem do życia
  • dotychczasowe doświadczenie nie ma dla nas znaczenia - stawiamy na człowieka, wszystkiego chętnie nauczymy :)
Co zyskasz pracując u nas?
  • kompleksowe wdrożenie w obowiązki- wszystkiego Cię nauczymy!
  • codzienne, urozmaicone posiłki w restauracji pracowniczej
  • pakiet rekreacyjno- sportowy Multisport na atrakcyjnych warunkach
  • imprezy okolicznościowe dla Pracowników i ich rodzin
Co robimy oprócz pracy?
  • biegamy – dla siebie i innych, którzy potrzebują naszej pomocy
  • jeździmy rowerami- bierzemy udział w rywalizacjach rowerowych
  • wspieramy akcje charytatywne
  • integrujemy się- lubimy spędzać razem czas :)

Nie zwlekaj i zacznij z nami wspólną podróż już dziś !

Aktualizacja: 18.04.2024