Pomoc Biurowa w Dziale Kadr - dodatkowe zlecenie

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Dołącz do zespołu jako Wsparcie Zespołu Kadr!

lokalizacja: Będzieszyn k/Pruszcza Gdańskiego, woj. pomorskie

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres 2 miesięcy,
  • współpracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 lub 9:00-17:00,
  • stawkę godzinową w wysokości 30,90 zł/h brutto,
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym środowisku,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia w obszarze kadr.
Zadania:
  • wsparcie działu kadr w codziennych zadaniach biurowo-administracyjnych,
  • skanowanie dokumentów i nadzór nad kompletnością dokumentów w eTeczkach,
  • nadzór nad terminowością badań medycznych i planowanych szkoleń,
  • porządkowanie dokumentacji kadrowej.
Wymagania:
  • biegła obsługa komputera i podstawowych sprzętów biurowych,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin,
  • chęć nauki i rozwijania się w nowych obszarach.

Jeśli jesteś osobą sumienną, dokładną i chętną do nauki, to te stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575... Wyświetl numer .

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(małpa)workhouse4you.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Workhouse4you(c.23651)