Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc domowa

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (do)
1400
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Poszukujemy osoby do pomocy w obowiązkach domowych w prowadzonym przez nas rodzinnym domu dziecka.
Praca o charakterze dodatkowym, w ciągu tygodnia, głównie w godzinach przedpołudniowych. Mile widziane panie na emeryturze.

WYMAGANIA:
-oświadczenie o niekaralności,
-dyspozycyjność w ciągu tygodnia
-sumienność, dokładność
-miłe usposobienie, dobre nastawienie do dzieci

OBOWIĄZKI:
-sprzątanie pomieszczeń wspólnych: korytarz / salon / kuchnia / łazienka
-przygotowywanie posiłków
-pranie / prasowanie / porządkowanie ubrań

OFERUJEMY:
-umowę zlecenie na ok. 60 h w ciągu miesiąca
-środki czystości / sprzęty / artykuły niezbędne do wykonania obowiązków
-miłą atmosferę i pyszną kawę / herbatę
Informacje o firmie
Rodzinny dom dziecka w Gdyni
Pod naszą opieką znajduje się obecnie jedenaścioro podopiecznych w wieku 2-17 lat.
Poszukujemy osoby do pomocy w obowiązkach domowych, aby mieć więcej czasu dla podopiecznych oraz na załatwianie innych ważnych spraw, jak wizyty w urzędach, sądach, u lekarzy.
Zapraszamy do współpracy!