Pomoc kuchenna

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

W związku z rozwojem zatrudnimy do naszego zespołu 2-osoby na stanowisko pomoc kuchenna!

Wymagania:
- chęci do pracy
- uczciwość, sumienność, dokładność

Obowiązki:
- prace kuchenne i porządkowe
- rozkładanie posiłków zgodnie z wytycznymi
- zgrzewanie posiłków i etykietowanie
- stosowanie obowiązujących w firmie procedur, zasad BHP i HACCP

Oferujemy:
- pracę od niedzieli do czwartku (piątki i soboty wolne) od godzin rannych do południa (kuchnia otwarta od 6 rano do 17, grafik do ustalenia)
- umowa o pracę, cały etat, wynagrodzenie 2000,00 zł netto podstawa (za 160h), premia miesięczna Szefa Kuchni 400,00 zł netto (za 160h) i premie uznaniową zależną od wyników finansowych firmy, zaangażowania, dyspozycyjności itp. (średnio od stycznia bieżącego roku od 1000,00 zł netto w górę).
- możliwość dorabiania przy dodatkowych zleceniach cateringowych

CV proszę podesłać na e-mail podany w ogłoszeniu z zapisem klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji. Zgłoszenia bez CV i klauzuli nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Za udział w rekrutacji dziękujemy!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64316742
  • Data wyróżnienia: 9 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 9 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 547
  • Wyświetleń na liście: 8 326