Poszukiwany kreatywny animator

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Jeżeli Twoje motto to "zawsze młody duch" i masz talent do rozśmieszania małych odkrywców, mamy dla Ciebie propozycję, której nie możesz przegapić!
Strusia Farma w Kniewie szuka pełnoletnich, pełnych humoru i otwartych na przygodę animatorów, którzy są gotowi zamienić codzienną pracę w prawdziwe święto dzieci!

Czego oczekujemy od Ciebie:
  1. Poczucie humoru, które sprawi, że nawet strusie będą śmiały się do łez.
  2. Poczucie odpowiedzialności
  3. Dobry kontakt z dziećmi - zwierzęta na farmie też są małymi pociechami!
  4. Chęć nauki - bo w świecie strusi i innych futrzasto-pierzastych stworzeń zawsze jest coś nowego do odkrycia. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą w pracy u nas!
Twoje Zadania:
  1. Edukacja przez zabawę - przekazywanie tajemnej strusiej wiedzy.
  2. Kompleksowa obsługa grup przedszkolnych i szkolnych.
  3. Pomoc w organizacji kreatywnych warsztatów plastycznych i zabaw ruchowych.
  4. Uczestnictwo w rodzinnych piknikach na Farmie - bo komu by się nie chciało bawić wśród zieleni łąk i lasów niczym Dzieci z Bullerbyn!
Co oferujemy:
  1. Pracę w pełnym śmiechu zespole fanów dzieci i zwierząt.
  2. Możliwość nauki od najlepszych nauczycieli: strusi, kóz, lam i innych zwierzaków.
  3. Elastyczny czas pracy, bo nawet strusie rozumieją, że życie to nie tylko praca.
  4. Bonusy w postaci uśmiechów dzieci i niezliczonych "awwww" przy widoku maluchów bawiących się na Farmie.
  5. Pracę głównie w dniach pn-pt od połowy kwietnia do końca czerwca z możliwością przedłużenia (poprzedzona szkoleniem)
Jeśli czujesz, że Twoje poczucie humoru jest równie ostre, jak szpony strusia, a dziecięca radość to Twoje naturalne środowisko, to ta praca jest dla Ciebie! Wyślij nam swoje CV na adres: [ukryte]
Dołącz do nas i pomóż nam sprawić, że Strusia Farma stanie się miejscem, gdzie każdy dzień jest jak kolorowe jajko - pełne niespodzianek!

Aktualizacja: 20.02.2024