Praca w sekretariacie szkoły podstawowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy pracownika administracyjnego do sekretariatu w szkole podstawowej.
Wymagane umiejętności i zakres obowiązków:
  • Biegła obsługa pakietu Office.
  • Realizacja podstawowych zakupów biurowych.
  • Praca w systemie Librus.
  • Bieżąca obsługa nauczycieli, rodziców oraz uczniów, odbieranie telefonów i prowadzenie korespondencji mailowej Szkoły.
  • Prowadzenie elektronicznej ewidencji uczniów oraz nauczycieli w Systemie Informacji Oświatowej
  • Przygotowywaniu comiesięcznych oraz corocznych sprawozdań do organów nadzorujących szkołę.
  • Prowadzenie księgi ewidencji uczniów, rejestru legitymacji szkolnych, zaświadczeń, świadectw szkolnych.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Informacje o firmie
Gdyńska Szkoła Społeczna jest niedużą szkołą z oddziałami max. 18 - osobowymi, w której razem ze zdrowymi uczniami uczą się również dzieci z dysfunkcją wzroku.