Prace magazynowe - 1 zmiana - 14,50 lub 15,50 zł netto/h

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 18 dni temu | Nr ref: KAGK/09/19

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACE MAGAZYNOWE
Miejsce pracy: Gdańsk KOKOSZKI
Nr referencyjny KAGK/09/19

Chcesz pogodzić  pracę ze studiami lub innymi obowiązkami?
Chcesz pracować na jedną wybraną zmianę?
Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników?
Poszukujesz pracy na około miesiąc (z możliwością przedłużenia)?
Ta oferta jest dla Ciebie!

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz od poniedziałku do piątku,
  • Praca w systemie jednozmianowym: 8.00-16.00
  • Chęć do pracy,
  • Rzetelność, odpowiedzialność,
  • Mile widziane doświadczenie pracy na magazynie.

OBOWIĄZKI:
  • rozkładanie towaru w odpowiednich lokalizacjach,
  • sprawdzanie stanów magazynowych, weryfikacja ewentualnych braków,
  • inne proste prace magazynowe.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • Na początek zatrudnienie na okres około miesiąca,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową - 14,50zł netto za godzinę (15,5 zł netto dla ucznia/ studenta),
  • Elastyczny grafik dopasowany do deklarowanej dyspozycyjności, samodzielnie wybrana zmiana umożliwia dopasowanie do planu zajęć na studiach,obowiązków rodzinnych, czy dodatkowej  pracy,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Mile widziani Panowi i Panie.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAGK/08/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.
  • Numer ogłoszenia: 62915426
  • Data wyróżnienia: 30 września 2019
  • Data wprowadzenia: 30 września 2019
  • Aktualizacja: 30 września 2019
  • Wyświetleń: 870
  • Wyświetleń na liście: 19 751