Pracownik administracyjno-biurowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Windykacja
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku poszukuje pracownika biurowego.

Zakres obowiązków:
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • dołączanie korespondencji i pilnowanie porządku w aktach sprawy, archiwizacja dokumentów,
  • sporządzanie projektów pism,
  • kontakt z sądami i urzędami oraz stronami postępowania;
  • obsługa bieżąca spraw,
Wymagania:
- min. średnie wykształcenie
- dobra organizacja własnej pracy, dynamiczność działania
- skrupulatność i rzetelność

CV należy składać na skrzynkę elektroniczną: [ukryte]

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.