Pracownik administracyjny biura rachunkowego

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Kancelaria Toboła i Partnerzy (biuro rachunkowe, audyt) poszukuje osoby do naszego zespołu.

Brak doświadczenia nie jest problemem, ale mile widziana będzie podstawowa znajomość przepisów podatkowych i obsługi pakietu Office. Preferowany status studenta/studentki oraz prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:
- prace administracyjne i archiwizacyjne,
- wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych,
- odbiór dokumentów księgowych od klienta,
- załatwianie bieżących spraw biurowych,
- kontakt z klientem.

Oferujemy:
- umowę zlecenie w oparciu o elastyczny grafik - 40 godz. tygodniowo (pełen wymiar czasu pracy),
- pizza piątki,
- spotkania integracyjne.

Praca od 01.07.2024, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Jeśli jesteś ambitną, chętną do pracy osobą i chcesz się rozwijać prześlij swoje CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu - rekrutację rozpoczniemy po weekendzie majowym, tj. od 6 maja 2024.

Aktualizacja: 22.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kancelaria Toboła i Partnerzy Sp. z o.o.

k...@kance... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Łostowice
Kampinoska 13