Pracownik Administracyjny w ASO Konocar

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4300 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma Konocar zatrudni Kandydatkę na stanowisko Pracownika Administracyjnego

Zakres Obowiązków:
  • Prowadzenie sekretariatu i spraw bieżących
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych oraz majątkowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania wobec Kandydatki/Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i dyspozycyjność,
  • Mile widziane doświadczenie w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w autoryzowanej firmie z wieloletnią tradycją na rynku,
  • Wstępne szkolenie kasjerskie przygotowujące do pracy,
  • Szkolenie w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych,
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Będzie nam niezmiernie miło jeśli dołączysz do naszego zespołu!
Informacje o firmie
Konocar to Autoryzowany Serwis marki Opel, Zakład Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, Dealer samochodów używanych, a także Multiagencja Ubezpieczeniowa. Firma działa na trójmiejskim rynku od 1994 roku.

Aktualizacja: 15.03.2024