Pracownik bawialnio kawiarni

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy gastronomii,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Jeżeli kochasz kawę i kochasz dzieci, to pokochasz nasze miejsce.
Możesz zdobyć tu cenne doświadczenie, które pomoże Ci w dalszej ścieżce kariery.

Obowiązki:
  • Przygotowywanie i serwowanie produktów gastronomicznych.
  • Przygotowywanie kaw oraz innych napojów.
  • Obsługa ekspresu ciśnieniowego.
  • Obsługa klientów.
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
  • Przygotowywanie placu zabaw oraz salki do zajęć dydaktycznych.
  • Budowanie relacji z klientami.
  • Otwieranie/zamykanie lokalu.
Wymagania:
  • Dyspozycyjność i punktualność.
  • Doświadczenie w obsłudze ekspresu kolbowego - mile widziane.
  • Pozytywne nastawienie i szacunek do innych.
  • Samodzielność
  • Chęć do nauki i rozwoju.
  • Doświadczenie w branży gastronomicznej - mile widziane
  • Posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Motywacja do pracy i rozwoju.
  • Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w soboty.
Oferujemy:
  • Pracę w bardzo miłej domowej atmosferze.
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.
  • Premie/bonusy za zaangażowanie oraz frekwencję.
  • Elastyczny grafik.
  • Szkolenia z obsługi gości oraz przyrządzania kawy (ekspres oraz alternatywne metody parzenia kawy).
Informacje o firmie
Barista i Bambino powstał z potrzeby serca. Jako mała dziewczynka marzyłam o własnej kawiarni, gdzie w tle były książki – dwie moje wielkie pasje. Uwielbiam kawę – jej zapach, smak i możliwość spędzenia chwilki przy kubku mojej ulubionej kawy to dla mnie prawdziwa przyjemność. Teraz, jako mama trójki dzieci, postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie rodzice mogą usiąść przy filiżance aromatycznego napoju, a dzieci swobodnie się wyszaleć.