Pracownik biurowy / Asystent ds. sprzedaży i obsługi klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Serwis Skrzyń Biegów Hukałowicz poszukuje kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK biurowy / Asystent ds. sprzedaży i obsługi Klienta
Obowiązki:
• bezpośredni kontakt z klientami firmy,
• udzielanie informacji na temat oferty firmy,
• monitorowanie płatności faktur i rozliczeń,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura,
• zajmowanie się dokumentacją, korespondencją oraz prowadzenie terminarza spotkań biznesowych.
Oczekujemy od kandydata:
• umiejętności prowadzenia rozmów handlowych z elementami negocjacji,
• komunikatywności, sumienności,
• znajomości branży.
Cenimy pozytywne nastawienie do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• biegła obsługa komputera, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych Excel.• znajomość języka NIEMIECKIEGO bardzo mile widziana.
Oferujemy:
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• umowę o pracę po okresie próbnym,
Miejsce pracy:
83-031 CIEPLEWO, DŁUGA 103A, M. K. ZIELKE SERWIS SKRZYŃ BIEGÓW , [ukryte]
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgłoszenia CV prosimy wysyłać na e-mail: [ukryte]

Prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,
poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64327433
  • Data wyróżnienia: 15 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 15 czerwca 2021
  • Aktualizacja: 19 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 593
  • Wyświetleń na liście: 6 245