Szukaj

Ogłoszenie drobne

pracownik biurowy/ asystent działu handlowego

Miejsce pracy
Gdynia Dąbrowa  ul.  Miętowa 72 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Administracja, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent, Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Praktyka / Staż
Wymiar pracy
Cały etat, Staż/Praktyka
Wynagrodzenie brutto (od)
2 000
Wynagrodzenie brutto (do)
2 500
Wymagania:
  • rzetelne i uczciwe wykonywanie powierzonych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu min. komunikatywnym
  • obsługa i codzienne wsparcie pracy biura
  • umiejętność pracy w zespole
  • podzielność uwagi
  • dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • sprawna obsługa komputera (pakiet office) i internetu
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Obowiązki:
  • Obsługa biura w godz 8-16 (odbieranie telefonów, przyjmowanie korespondencji)
  • Przyjmowanie i wysyłka przesyłek
  • Przygotowywanie dokumentów dla biura rachunkowego
  • Nadzór nad bieżącymi stanami artykułów biurowych i środków czystości
  • Wsparcie działu handlowego wg bieżących potrzeb

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę  po odbyciu okresu próbnego
  • pracę w dniach od pon-pt w godz. 8.00-16.00
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • dobrą kawę i herbatę

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy na ww. stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres p...@euro-... Wyświetl e-mail
Wysokość wynagrodzenie uzależniona od umiejętności i zaangażowania.
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju.
Szkolenia
Ciekawa branża "Systemy audiowizualne"
Mile widziani absolwenci szkół handlowo ekonomicznych z tytułem Technik Ekonomista

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdynia
Miętowa 72
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (1) »