Pracownik biurowy - dyżurny - do przyuczenia

Firma
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Nr ref: ZUD/2023

Manbroker Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w charakterze: Pracownika biurowego - dyżurny

Obowiązki:
  • Zbieranie danych o sytuacji na drogach i pracy sprzętu od osób patrolujących w terenie, monitorowanie pracy sprzętu w systemie GPS
  • Bieżące śledzenie prognoz pogody i monitorowanie zjawisk atmosferycznych
  • Nadawanie meldunków elektronicznie lub telefonicznie w zakresie zimowego utrzymania dróg
  • Bezpośrednia organizacja i kierowanie pracy sprzętu zimowego do odśnieżania i usuwania śliskości
  • Prowadzenie dziennika pracy dyżurnego
Wymagania:
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • zdolność do pracy w godzinach nocnych  pon-pią 19-7 i w weekendy 7-19 lub 19-7
  • dyspozycyjność , odpowiedzialność
Oferujemy:
  • przeszkolenie pod okiem wykwalifikowanych osób
  • pracę dodatkową
  • atrakcyjną stawkę
  • możliwość współpracy przy innych zleceniach
  • miejsce pracy: PUCK -  ul. Żarnowiecka

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz załączonej do niego dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-308), ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 17.01.2024