Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik biurowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko
Pracownik Biurowy/ Sekretarka/ Rekruter
Informacje o firmie
W związku, z coraz dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika, którego zakres obowiązków polega na:

- Aktywnym, poszukiwaniu wyspecjalizowanych pracowników do pracy na Stoczniach na terenie Francji
- Umawianiu oraz docelowo prowadzeniu rozmów z pozyskanymi pracownikami
- Umawianiu innych spotkań, oraz prowadzeniu harmonogramu spotkań w biurze
- Pomoc w bieżących zadaniach w biurze

Oczekujemy:
Umiejętności organizacji pracy
Umiejętności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
 Zdolność i gotowość do pracy również w soboty (nie dotyczy każdej soboty i zajmuje przeważnie nie więcej niż 2 godziny)

Mile widziane:
Prawo jazdy kat. B