Pracownik Biurowy

Gdynia
Kadłubowców 7
Pracownik Biurowy Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Wymagania:
Znajomość MS Office
Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziana znajomość j. niemieckiego
Rzetelność i terminowość wykonywanych zadań
Samodzielność
Odpowiedzialność
Dobra organizacja pracy
Wysokie zdolności komunikacyjne
Czynne prawo jazdy kat.B
Obowiązki:
Administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodząca
Archiwizowanie dokumentacji w zakresie swoich obowiązków
Przygotowywanie wniosków o przepustki
Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem pracowników
Przygotowywanie zestawień i raportów na polecenie Zarządu
Oferujemy:
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowa o pracę
Ubezpieczenie medyczne oraz grupowe ubezpieczenie na życie
Niezbędne narzędzia pracy
Jedyną, niepowtarzalną atmosferę w prac

Informacje o firmie
Zanim opowiesz nam o sobie – poznaj Nas – Convess . Zajmujemy się pracami monterskimi i spawalniczymi na systemach rurarskich, prefabrykacją rurociągów .Wykonujemy prace remontowe na systemach rurarskich , próby szcelności rurociągów i przedziałów kadłubowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aktualizacja: 24.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Angelika Ciesielka

693997... Wyświetl numer
a...@conve... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia
SMS
Wyświetl numer