Pracownik budowlany

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Ujeścisko Pracownik budowlany Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Opis stanowiska
  • Realizacja prac budowlanych w zakresie prac hydrotechnicznych żelbetowych i ziemnych.
  • Przygotowanie i transport materiałów oraz narzędzi potrzebnych na miejscu realizacji projektu.
  • Prowadzenie działań związanych z: wykopami, zbrojenie konstrukcji żelbetowych, betonowaniem, wykonanie umocnień brzegowych.
  • Współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia terminowości i jakości wykonywanych prac.
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz dbałość o porządek na placu budowy.

Wymagania
  • Zdolności manualne i techniczne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęty.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych (koparki, wózki widłowe itp.).

Oferujemy
  • Stawka 25 zł/h
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii.
  • Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju umiejętności.
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów, którzy wspierają się i dzielą wiedzą.
  • Pakiety socjalne: dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, karta PZU Sport.
Informacje o firmie

Jesteśmy polską firmą w całości opartą na polskim kapitale, działającą na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w budownictwie i projektowaniu hydrotechnicznym. Na przestrzeni lat  rozwinęliśmy nowe obszary działalności, oferując usługi z zakresu projektowania obiektów i instalacji przemysłowych, rafineryjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 01.07.2024