Pracownik budowy dróg

Ogłoszenie podstawowe
Pracownik budowy dróg Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Hybrydowa

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac ziemnych i drogowych.
  • Układanie nawierzchni asfaltowych i betonowych.
  • Obsługa maszyn budowlanych.
  • Prace związane z utrzymaniem i naprawą dróg.
  • Przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na budowie dróg (minimum 2 lata).
  • Umiejętność obsługi maszyn budowlanych.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Rzetelność i odpowiedzialność.
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C).
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.