Pracownik do prowadzenia sklepu internetowego

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Zarządzanie biurem,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Oferta pracy: Asystent do spraw e-commerce (praca dla studentów) – Gdańsk, Rębiechowo

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Gdańsku przy ul. Przyrodników 1. W związku z naszymi planami rozwoju, chcemy otworzyć nowy sklep internetowy i poszerzyć naszą ofertę o najbardziej popularne produkty, które obecnie sprzedajemy. Nasz zespół poszukuje energicznej i kreatywnej osoby na stanowisko asystenta do spraw e-commerce, która jest aktualnie studentem i ma zamiłowanie do handlu elektronicznego.

Zakres obowiązków:

Kompleksowe przygotowanie i wdrożenie nowego sklepu internetowego, w tym zaprojektowanie strony, konfiguracja systemu zarządzania treścią i podpięcie systemów płatności.
Rozszerzenie obecnej oferty produktowej, w tym selekcja i wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży online.
Współpraca z zespołem w celu identyfikacji i realizacji nowych pomysłów na rozwój sklepu.
Wymagania:

Status studenta.
Zainteresowanie i/lub doświadczenie w zakładaniu sklepów internetowych i zarządzaniu e-commerce.
Kreatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
Umiejętność pracy w zespole i otwartość na nowe wyzwania.
Oferujemy:

Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży e-commerce.
Elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć na uczelni.
Jeśli jesteś osobą, która pasjonuje się e-commerce'em, lubisz wprowadzać nowe produkty i chcesz mieć realny wpływ na rozwój biznesu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Aplikacje (CV oraz krótki list motywacyjny) prosimy kierować na podany adres email. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!