Pracownik ds. Instalacji Telekomunikacyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje,
Elektronika / Elektryka,
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

PRACOWNIK DS. INSTALACJI TELEKOMUNIKACYJNYCH

ROZMOWY REKRUTACYJNE PROWADZONE SĄ NA BIEŻĄCO - MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OD ZARAZ

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i zleceń na roboty.
  • Prowadzenie i nadzór zleconych robót, ujętych w planie remontów.
  • Odbiór robót inwestycyjnych, remontowych i konserwacyjnych w budynkach i w terenie.
  • Wykonywanie pełnych projektów teletechnicznych (przygotowywanie kosztorysów inwestorskich, dokumentacji instalacji i systemów teletechnicznych).
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej (opis przedmiotu zamówienia, PFU, specyfikacja techniczna).
  • Współpraca z innymi Działami, w szczególności Działem Inwestycyjno-Eksploatacyjnym oraz Działem ds. Zamówień Publicznych.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (Elektrotechnika, Telekomunikacja, Elektronika),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów oraz wymogów formalno-prawnych związanych z działalnością inwestycyjną, remontową I eksploatacją obiektów budowlanych,
  • Tworzenie kosztorysów (Norma)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programu AutoCad
Mile widziane:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, nastawienie na własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
Czego możesz oczekiwać od nas:
  • stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • benefitów pracowniczych takich jak:
  1. Dodatek za wysługę lat,
  2. Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  3. Kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  4. Karty rabatowe LOTOS,
  5. Możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport)
  • terminowego wynagrodzenie,
  • ciekawej pracy w jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie
lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Aktualizacja: 01.03.2024