Pracownik ds opisów produktowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sport / fitness
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Funkcjonujemy na rynku 25 lat i jesteśmy jednym z największych importerów sprzętu sportowego i artykułów turystycznych w Polsce. Zaopatrujemy największe sieci handlowe.
Poszukujemy kandydata na stanowisko Pracownik ds opisów produktowych

Zakres obowiązków:
- dbałość o jakość opisów produktowych, poprawność językową oraz ich zgodność ze standardami SEO
- tworzenie tekstów na potrzeby mailingu i newsletterów

Wymagania:
- podstawowe umiejętności edytorskie, sprawne redagowanie treści
- umiejętność tworzenia angażujących treści marketingowych, między innymi na potrzeby bloga firmowego
- efektywne wyszukiwanie informacji
- podstawowa znajomość programów graficznych np. Photo shop
- lekkie pióro oraz pasja do tworzenia treści

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wsparcie zespołu
- zniżki pracownicze

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63937464
  • Data wyróżnienia: 27 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 27 listopada 2020
  • Aktualizacja: 27 listopada 2020
  • Wyświetleń: 386
  • Wyświetleń na liście: 3 439