Pracownik Działu Mycia i Dezynfekcji

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Miejsce wykonywania pracy:
- Jankowo Gdańskie
Zadania:
- Mycie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych, maszyn oraz urządzeń pry produkcji wyrobów mięsnych
- Praca trzyzmianowa w warunkach chłodzonych (+4°C)
Oczekujemy:
- Gotowości w godzinach popołudniowo-nocnych
- Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do jej wyrobienia)
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Prywatna opieka medyczna
- Karta Multisport
- Ubezpieczenie na życie
- Paczki świąteczne

Informacje o firmie
Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Zakłady Mięsne Nowak to polska firma rodzinna założona w 1991 r. specjalizująca się w produkcji wyrobów wędliniarskich i mięsnych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."