Pracownik gospodarczy/ Palacz do pieca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma Interdrex Sp. z o.o. poszukuje odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby do pracy na stanowisku Pracownika Gospodarczego/ Palacza do pieca z możliwością przyuczenia.
Praca głównie w porze nocnej (23-7).

Wymagania:
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność obsługi kotła na paliwo stałe /mile widziane uprawnienia cieplne G2/,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Predyspozycje do wykonywania prac fizycznych.
Obowiązki:
  • Bieżąca konserwacja i prace porządkowe w kotłowni,
  • Wykonywanie prac związanych z paleniem w piecu,
  • Nadzór nad sprawnością kotła i systemu grzewczego.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wykonywanej pracy,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Ubezpieczenia grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] lub kontakt telefoniczny pod numerem: [ukryte] . Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest Interdrex Sp. z o.o. z siedzibą w Bieszkowicach, adres: 84-206 Bieszkowice, ul. Gdańska 50. Dane zbierane są dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwy wobec ich przetwarzania jak również do przenoszenia swoich danych osobowych oraz cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wysyłając aplikację na adres e-mail wskazany w ogłoszeniu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO do celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Aktualizacja: 22.05.2024