Pracownik gospodarczy w Centralnej Sterylizatorni

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: D1.110.33.2024

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Pracownik gospodarczy w Centralnej Sterylizatorni

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń,  zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (możliwość dofinansowania przez pracodawcę)
  • Możliwość zakupu pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ("wczasy pod gruszą", zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych w PZU S.A.
  • Program Pracowniczych Planów Kapitałowych prowadzonych przez TFI PZU S.A.
  • Zniżki na badania profilaktyczne
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego
Podstawowe zadania na stanowisku
  • Transport wyrobów medycznych  skażonych do CS z przychodni i oddziałów szpitalnych
  • Zapewnienie sterylnych narzędzi i innych  wyrobów medycznych stosowanych do udzielania świadczeń medycznych dla poszczególnych komórek organizacyjnych szpitala, przychodni
  • Obsługa dużej myjni kontenerowej (załadunek i rozładunek), stacji centralnego dozowania środków dezynfekcyjnych (wymiana koncentratów środków dezynfekcyjnych) myjki ciśnieniowej typu karcher, stanowiska awaryjnego, ręcznego mycia
  • Kompletna znajomość i umiejętność pracy w systemie T-DOC funkcjonującym w Centralnej Sterylizatorni – umiejętność bezbłędnego wysyłania sterylnych materiałów w systemie T-DOC, umiejętność ładowania, przypisywania wsadu dużej myjni w systemie T-Doc, umiejętność wymiany koncentratów płynów dezynfekcyjnych w stacji dozowania koncentratów środków chemicznych
  • Dostawa sterylnych zestawów narzędziowych do właściwego klienta bez pomyłek
  • Znajomość narzędzi i sprzętu medycznego dostarczanego do centralnej sterylizatorni ze wszystkich komórek organizacyjnych szpitala i przychodni oraz klientów zewnętrznych dla których świadczona jest usługa sterylizacji
  • Przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie/zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera i sprzętu biurowego
  • Motywacja do pracy, chęć uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną:
przez formularz Aplikuj na stronie www Spółki

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Informujemy, że Administratorem danych jest Copernicus PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1-6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.