Pracownik magazynowy Kowale, Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5300
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Nr ref: MAG/KOW/2024

Manbroker Sp. z o.o dla naszego klienta, jednego z liderów w swojej branży poszukuje osobę do prac magazynowych w charakterze: Pracownik magazynowy

Zakres obowiązków:
  • Wyszukiwanie pudel z dokumentami na regalach magazynu według miejsc logistycznych.
  • Ułożenie pudeł na paletach.
  • Przygotowanie palet do załadunku [foliowanie palet, wczytywanie barcode]
  • Załadunek palet na transport.

Aplikuj i dołącz do nas jeśli spełniasz poniższe kryteria:
  • sprawność fizyczna
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjność od pon-pn. 07:00-15:00;
  • odpowiedzialność;
  • status ucznia/studenta zaocznego mile widziane
Od nas otrzymasz:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • stawka godzinowa 30 - 33 zł/brutto (wynagrodzenie miesięcznie od 5300 zł/brutto);
  • możliwość dorabiania dodatkowych godzin w tygodniu + soboty;
  • premie frekwencyjną 350zł;

Miejsce pracy:
Gdańsk, Kowale

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Manbroker Sp. z o.o. "

informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Informacje o firmie
Firma dostarczająca innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich i procesów biznesowych.

Aktualizacja: 08.04.2024