Pracownik produkcji - operator maszyn

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Manbroker Sp z o.o. dla Klienta - producenta kosmetyków poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków
  • przygotowanie mas kosmetycznych według opracowanej technologii
  • kompletowanie surowców do produkcji mas kosmetycznych zgodnie z kartą parametrów
  • wykonywanie zadań produkcyjnych
  • obsługę i kontrolę pracy obsługiwanych urządzeń linii produkcyjnej
  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn
  • przestrzeganie przepisów BHP i ppoz
Wymagania
  • posiadasz wykształcenie min. średnie, techniczne lub branżowe
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (6-14, 14-22)
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym - mile widziane
  •  dobrze zorganizowana praca własna
  • dokładność, skrupulatność i samodzielność
  • doświadczanie w pracy przy produkcji kosmetyków - mile widziane

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  •  stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  •  pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze
  •  benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, prywatną opiekę medyczną)
  •  niezbędne narzędzia pracy
  •  dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców)
  •  program poleceń pracowników

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz załączonej do niego dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-308), ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych.