Pracownik myjni samochodowej

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

OPIS

Główne obowiązki:

  • mycie ,
  • odkurzanie,
  • czyszczenie najdrobniejszych szczegółów i powierzchni pojazdów.
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
  • dostosowywanie formy mycia do aktualnego stanu pojazdu oraz oczekiwań klienta.
  • pranie tapicerki
Wymagania :
  • Prawo jazdy kat B - warunek konieczny
  • Doświadczenie mile widziane
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz kart sportowych,
  • akordowy system wynagrodzenia.

Wynagrodzenie: 4000– 6000 zł/mies. brutto
Umowa: umowa o pracę
Wymiar pracy: pełen etat
Lokalizacja: Pruszcz Gdański, Pomorskie

Aktualizacja: 19.03.2024