Pracownik produkcji -> do 6700 brutto z premią-> 2 zmiany!

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
6700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Dołączając do nas inwestujesz w swój rozwój! Poszukujemy osób chętnych do nauki. Na start praca przy produkcji, a następnie zapewniamy szkolenie spawalnicze zakończone egzaminem i certyfikatem. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, nic straconego, ważna jest dla nas Twoja chęć do nauki.
Aplikuj, czekamy na Ciebie.

Lokalizacja: Gdynia Chylonia

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy)
  • w przyszłości możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • wynagrodzenie podstawowe + premie za produktywność (do 1500 zł brutto/msc)
  • wsparcie firmy w uzyskaniu uprawnień spawalniczych (TIG-141) - szkolenie zakończone egzaminem i certyfikatem potwierdzającym kwalifikacje
  • system pracy 2 zmianowy
  • owocowe środy
  • dobrą lokalizację, parking na miejscu
  • bardzo dobre warunki – nowoczesna i dobrze zorganizowana hala produkcyjna z zachowaniem bezpieczeństwa na najwyższym poziomie

zadania
  • montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej z elementami spawania

oczekujemy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie II-zmianowym w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00; w przyszłości możliwy system III-zmianowy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (nie jest to wymóg konieczny)
  • mile widziane uprawnienia lub znajomość spawania (nie jest to wymóg konieczny)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualizacja: 23.04.2024