Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa  poszukujemy pracowników na stanowisko :

PRACOWNIK PRODUKCJI - POMOCNIK

Obowiązki:
- napełnianie opakowań gotowym produktem,
- ustawianie na palecie,
- etykietowanie,
- różnorodne zadania
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

Wymagania:
- Umiejętność pracy w grupie,
- Odpowiedzialność, sumienność i zdyscyplinowanie,
- Dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- Prace w  dynamicznie rozwijające się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy zlecenia lub praca sezonowa
- dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia
- Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku. W razie potrzeb w przedłużonym czasie pracy. Możliwość podjęcia długoterminowej współpracy,

Pozostałe informacje:
- rodzaj pracy: praca fizyczna
- branża: Produkcja
Praca dla osób poszukujących stałego zatrudnienia lub  pracy sezonowej.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail : [ukryte]
Informacje o firmie
EMULBIT Sp. z o.o.
Jesteśmy polskim, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży chemii budowlanej. Zajmujemy się produkcją hydroizolacyjnych mas asfaltowych, hydroizolacji polimerowych oraz specjalistycznych zapraw budowlanych typu PCC.

Aktualizacja: 14.06.2023