Pracownik produkcji - pakowanie/sortowanie - w Niemczech

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
10500 - 13500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Praca za granicą
Tak

OPIS
Poszukujemy pracowników produkcji do zakładu w Niemczech.

Zakres obowiązków

• Pakowanie (foliowanie) gotowych produktów drewnianych (kantówki, deski, listwy)

• Sortowanie (elementy uszkodzone, niewymiarowe)

• Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

• Nieskomplikowana praca fizyczna

• praca w grupach 3-osobowych (polskich)

Oczekiwania

• Chęć do pracy

• Nie wymagamy doświadczenia

• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

• mile widziane osoby z Trójmiasta (lub okolic) - wymagana wizyta w biurze firmy w Gdańsku celem odbycia rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferta

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Umowa o pracę (umowa polska)

• zapewniamy zakwaterowanie (blisko zakładu pracy)

• zapewniamy dojazd do Niemiec

• Ze względu na specyfikę pracy oraz zakwaterowanie - preferowani mężczyźni

• Praca zmianowa

• Praca w systemie 4:1 (4 tygodnie za granicą, 1 tydzień w kraju)

• Możliwość zdobycia doświadczenia

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Rakenn Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, e-mail: rakenn@op.pl Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.