Pracownik Produkcyjny [możliwość przyuczenia]

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma Interdrex Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Pracownika Produkcji - Pomocnika Stolarza/Stolarza/Operatora maszyn (możliwość przyuczenia).

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku stolarza będzie dodatkowym atutem (nie jest to wymóg konieczny),
  • Umiejętność obsługi narzędzi stolarskich,
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie minimum zawodowe.
Obowiązki:
  • Szlifowanie ręczne i mechaniczne,
  • Klejenie elementów drewnianych,
  • Montaż gotowych elementów,
  • Pakowanie wyrobów,
  • Wykonywanie czynności na danym stanowisku zgodnie z instruktażem stanowiskowym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wykonywanej pracy,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Ubezpieczenia grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres  [ukryte] lub kontakt telefoniczny pod numerem:  [ukryte] . Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest Interdrex Sp. z o.o. z siedzibą w Bieszkowicach, adres: 84-206 Bieszkowice, ul. Gdańska 50. Dane zbierane są dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwy wobec ich przetwarzania jak również do przenoszenia swoich danych osobowych oraz cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wysyłając aplikację na adres e-mail wskazany w ogłoszeniu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO do celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.