Pracownik realizacji zamówień

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4170
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zakupy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Posiadasz prawo jazdy kategorii B? Jesteś wysoko zmotywowany do podjęcia nowej pracy? Nasza oferta może być właśnie dla Ciebie :)

Lokalizacja : Gdańsk

Oferujemy :
  • Wynagrodzenie w wysokości 4170 zł brutto miesięcznie + premię
  • Pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Umowę o pracę tymczasową oraz opiekę konsultanta Randstad od pierwszego dnia pracy.
  • Pakiet benefitów
Zadania :
  • kompletowanie, pakowanie, konfekcjonowanie towarów zgodnie ze zleceniami
  • obsługa wózka niskiego unoszenia – wymagane prawo jazdy kat. B
  • dźwiganie ciężarów – max do 30 kg
  • obsługa skanera kodów kreskowych
  • przestrzeganie zasad BHP, dbanie o dobry stan ogólny działu, zbieranie zamówień
Oczekujemy :
  • prawo jazdy kategorii B.
  • chęci do pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia