Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik recepcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Uroda / Rekreacja,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Asystent

AquaSpa & Saunarium Reda – elitarna strefa saunowa w Aquaparku Reda – poszukuje pracownika do obsługi recepcji. Jeśli chcesz dołączyć do zgranego zespołu saunamistrzów i masażystów, koniecznie wyślij CV!

Wymagania
  • Obowiązkowość i sumienność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Obowiązki
  • Obsługa recepcji Saunarium i Spa
  • Dbanie o komfort klientów Saunarium
  • Przyjmowanie rezerwacji zabiegów i masaży strefy SPA
  • Współpraca z innymi działami obiektu
Oferujemy
  • Atrakcyjne miejsce pracy w unikatowym Parku Wodnym
  • Elastyczny grafik
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
CV wraz z klauzulą należy wysłać na adres [ukryte]
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do końca kwietnia.