Pracownik sekretariatu specjalista ds. administracji

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 5300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji
  • skanowanie, kopiowanie, drukowanie dokumentów
  • obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów kancelarii
  • zamawianie oraz dysponowanie artykułami biurowymi
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • rejestrowanie czynności w wewnętrznym systemie informatycznym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office
  • podstawowa znajomość specyfiki funkcjonowania kancelarii prawnej
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i dokładności
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia, komunikatywności
  • odpowiedzialność i terminowość w zleconych zadaniach
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • nastawienie na długoterminową współpracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • wsparcie ze strony współpracowników
  • różnorodność zadań
Benefity:
dofinansowanie zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, szkoleń i kursów. Dodatkowo premie okazjonalne, skrócony wymiar czasu pracy w okolicy świąt, spotkania integracyjne.
Warunki pracy:
Praca zmianowa: nie
Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
Godziny pracy: 8:00-16:00
Możliwa praca w godzinach nocnych: nie
Tryb wypłaty: miesięczna
Wynagrodzenie:
4.300 zł – 5.300 zł brutto w zależności od poziomu doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres email: [ukryte]
Informacje o firmie
Kancelaria Prawna Solace sp. z o.o.

Kancelaria prawna Solace reprezentuje poszkodowanych w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pomagamy naszym klientom zgodnie z wypracowanymi przez lata działalności standardami. Nasz zespół to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, ale również osoby młodsze stażem, które mogą we współpracy z nami rozwinąć swoje kompetencje i zdobyć doświadczenie. Doceniamy osoby sumiennie podchodzące do swoich obowiązków. W zamian oferujemy stabilną pracę w kancelarii o ugruntowanej renomie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).