Pracownik sprzątający

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzątaniu przestrzeni biurowych oraz zaplecza socjalnego
  • sumienność,
  • dokładność i precyzja,
  • uczciwość,
  • zaangażowanie,
Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • wynagrodzenie : 400 zł brutto / 1 dzień (ok. 7 - 8 godzin),
  • dostarczamy niezbędny sprzęt do czyszczenia oraz niezbędne środki chemii gospodarczej.
Informacje o firmie
Opis stanowiska:
  • odkurzanie i mycie podłóg
  • sprzątanie części socjalnych i sanitarnych,
  • miejsce wykonywanej pracy: Gdynia (biuro firmy Most Sp. z o. o)
  • wymiar pracy: raz w ciągu tygodnia ( w soboty)

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64957440
  • Data wyróżnienia: 11.08.2022
  • Data wprowadzenia: 11.08.2022
  • Aktualizacja: 11.08.2022