Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik techniczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Edukacja / Nauka,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy

W związku z rozwojem bazy dydaktycznej poszukujemy do stałej i długoterminowej współpracy: pracowników technicznych.

Konserwator

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni zatrudni elektryka- konserwatora z doświadczeniem oraz czynnym prawem jazdy kat. B.
Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP.
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac naprawczo- remontowych na terenie obiektu;
  • Rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy.
Oferujemy:
  • Przeszkolenie;
  • Stałe godziny pracy od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku;
  • Miłą atmosferę.
Miejsce wykonywania pracy: Siedziba WSAiB ul. Kielecka oraz Campus przy ul. Łużyckiej.

Aplikacje proszę przesłać na adres [ukryte]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WSAiB w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.