Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik Wydawnictwa - Sopot

Miejsce pracy
Sopot
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Sopot
Logistyka / Spedycja / Transport, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.

Lokalizacja: Sopot Wyścigi

Pracownik Wydawnictwa Literatury Fachowej

Oferujemy:
  • Stawkę godzinową podstawową
  • Premie prowizyjne od sprzedaży
  • Premie uznaniowe
  • Umowa Zlecenie ZUS ( z odprowadzanymi składkami na NFZ oraz na Emeryturę)
  • Szkolenia z negocjacji i komunikacji
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w Sopocie
  • Własne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon.
  • Pracę bez korporacyjnego zadęcia :)
Obowiązki:
  • Nawiązywanie stałych relacji z klientami
  • Sprzedaż literatury fachowej klientom biznesowym
Wymagania:
  • Dobra dykcja oraz znajomość języka polskiego
  • Zainteresowanie rozwojem w sprzedaży
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: g...@wyghr.pl Wyświetl e-mail z nr. ref. : KON/SOP/WYCH.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 103A
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (21) »