Praktykant w Kancelarii Prawnej

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Kierownik,
Praktykant / Stażysta

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY świadczy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Jesteśmy firmą nowoczesną i dynamiczną. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Klienta dlatego nie tylko doradzamy naszym Klientom, ale też staramy się skutecznie rozwiązywać ich problemy prawne.

Więcej informacji na temat obszaru praktyki znajduje się na naszej stronie internetowej:

Aktualnie poszukujemy:

Praktykanta w Kancelarii Prawnej

Praktykant będzie odpowiedzialny m.in. za przygotowanie pism procesowych i innych, analiza przepisów prawnych i orzecznictwa pod kątem prowadzonych spraw, Praca w Kancelarii umożliwi Praktykantowi pozyskanie niezbędnej wiedzy i doświadczenia, która będzie przydatna w dalszej karierze Prawniczej.

Główne obowiązki:
  • sporządzanie projektów pism procesowych i innych,
  • analiza przepisów prawnych i orzecznictwa Sądowego pod kątem prowadzonych spraw,
  • czynności administracyjne,
  • kontakt z klientami Kancelarii oraz Sądami, Urzędami i innymi instytucjami,

Oczekiwania:
  • po 4 roku studiów na wydziale prawa
  • dobra znajomość pakietu Office i systemów informacji prawnej
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
  • samodzielność,

Dodatkowym atutem będzie:
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji,
  • przyjazną atmosferę,
  • zdobycie cennego doświadczenia,

Aplikację na stanowisko Praktykant, prosimy przesyłać na adres  [ukryte]  z dopiskiem Praktykant lub kontakt telefoniczny pod nr tel.:  [ukryte] , od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-16:00.