Producent koncertów - Booker koncertowy

Ogłoszenie nieaktualne

Producent koncertów - Booker koncertowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Stary Maneż to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, będący jedną z najważniejszych części zrewitalizowanej przestrzeni, która obecnie wraz z całym Garnizonem Kultury, stanowi nowe, tętniące życiem centrum kulturalne Gdańska Wrzeszcza. To nie tylko wyjątkowa przestrzeń muzyczna, kulturowa czy gastronomiczna, ale również alternatywa dla tradycyjnych sal konferencyjnych czy bankietowych, w której odbywa się szereg spotkań od tych kameralnych, przez rodzinne, aż po oficjalne gale biznesowe. Atmosferze spotkań sprzyja funkcjonujący w budynku browar rzemieślniczy, który z sukcesem odtwarza gdańskie tradycje browarnicze, jak również autorska gastronomia.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Producent koncertów - Booker koncertowy
Miejsce pracy: Gdańsk/Trójmiasto

OBOWIĄZKI
 • Produkcja koncertów oraz innych wydarzeń, w tym festiwali oraz zarządzanie wszystkimi fazami ich realizacji
 • Tworzenie budżetów wydarzeń oraz końcowe ich rozliczenie
 • Przygotowanie harmonogramu produkcji, organizowanie i koordynacja pracy pozostałych zespołów oraz podwykonawców, nadzór nad realizacją wydarzenia
 • Ustalanie szczegółów współpracy z partnerami, w tym negocjowanie i przygotowywanie umów
 • Planowanie i realizację logistyki oraz opiekę nad artystami-wykonawcami (organizacja noclegów, zakwaterowania, itp.)
 • Uczestniczenie w tworzeniu planów programowych oraz budowanie spójnego repertuaru Maneżu
 • Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z agentami, managerami i przedstawicielami branży muzycznej
 • Współpracę z zespołem marketingu, zarządzanie wewnętrznymi procesami związanymi z tą współpracą

NASZE OCZEKIWANIA
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy produkcji wydarzeń i koncertów, w tym w planowaniu i rozliczaniu budżetów wydarzeń
 • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań
 • Samodzielność, zaangażowanie, dokładność, rzetelność i systematyczność
 • Dyspozycyjność - gotowość do pracy wieczorami, w weekendy, dni świąteczne, zgodnie z zapotrzebowaniem i kalendarzem wydarzeń
 • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
 • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętności negocjacyjne
 • Gotowość do pracy pod presją czasu i w zmiennych warunkach, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
 • Znajomość realiów rynku muzycznego oraz świata kultury, orientowanie się w trendach popularności zarówno lokalnych, krajowych jak i zagranicznych artystów
 • Umiejętność pracy zespołowej oraz prowadzenia efektywnej komunikacji między wieloma podmiotami uczestniczącymi w procesie produkcji wydarzeń
 • Dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word, Powerpoint)
CO OFERUJEMY
 • Narzędzia CRM, telefon służbowy
 • Podstawę + premię
 • Stabilne zatrudnienie
 • Posiłki pracownicze
 • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole
Na kulturalnej i rozrywkowej mapie Gdańska Stary Maneż od kilku lat konsekwentnie zaznacza swoje miejsce i niezmienni cieszy się popularnością wśród mieszkańców całego Trójmiasta i jego metropolii. Poszukujemy zaangażowanej osoby z pasją do muzyki, kultury, jak i sztuki, która dołączy do zespołu programowego w Starym Maneżu jako samodzielny producent wydarzeń.


Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta pracy prześlij proszę swoje CV na adres mailowy:  [ukryte] z dopiskiem Producent koncertów - Booker koncertowy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej. 

Prosimy o dodanie klauzuli:


1.Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 1, (e-mail: rekrutacja(małpa)hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD(małpa)hossabiz.pl.

 

2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:

 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.

 

3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody także dodatkowej klauzuli:

 

Ponadto oświadczam, że wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.

 

4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.

 

5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.

 

6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja(małpa)hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

 

7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.

zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 28.02.2024

Wróć do góry