Project Manager

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Realizacja projektów inwestycyjnych w zakresie wyposażenia meblowego
  • Stały nadzór nad projektem, jego realizacją i budżetem
  • Zapewnianie skutecznej komunikacji pomiędzy różnymi działami zaangażowanymi w projekt (projektanci, wykonawcy, dostawcy)
  • Identyfikowanie oszczędności lub potencjalnych dodatkowych kosztów
  • Negocjacje z klientem w sprawie zmian projektowych, kosztów, harmonogramu
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami, dbanie o ich satysfakcję
Nasze wymagania
  • Znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Obsługa programów do projektowania z rodziny CAD
  • Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej

Mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2) w celu sprawnego kontaktu z klientem zagranicznym
  • Udokumentowane min. 5 letnie doświadczenie w pracy w charakterze Project Managera
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w branży meblarskiej (wnętrza hotelu, sklepów, przestrzeni publicznej)
To oferujemy
  • Pracę na pełen etat w stabilnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji w branży
  • Możliwość rozwoju osobistego, awansu w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie 8 000–12 000 zł brutto
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontrakt B2B