Technik-montażysta

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Zakres obowiązków
·         Koordynacja montaży - ocena na miejscu realizacji, planowanie prac montażowych i transportu, prowadzenie harmonogramu montaży, optymalizacja kosztów montaży
·         Rozliczanie pracy ekip montażowych
·         Archiwizacja dokumentacji powykonawczej
·         Rekrutacja zewnętrznych firm montażowych zgodnie z potrzebami firmy
·         Przygotowywanie umów określających warunki i zasady współpracy z firmami montażowymi, odpowiedzialność za ich podpisanie przed rozpoczęciem współpracy
·         Udzielanie wsparcia Kierownikom  Kontraktu w zakresie rozpatrywania zgłoszeń reklamacyjnych,

Nasze wymagania
·         min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku montażysty meblowego
·         znajomość programu Microsoft Excel
·         terminową i jakościową realizację zleceń
·         przestrzeganie obowiązujących regulacji wewnętrznych Spółki
·         znajomość systemu ERP, praca w systemie COMARCH będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
·         niezbędne narzędzia pracy
·         dobre warunki pracy i wynagrodzenie powiązane z efektami działań
·         możliwość osobistego rozwoju zawodowego
·         pakiet benefitów
·         po okresie próbnym 3-miesięcznym oferujemy podpisanie umowy o pracę lub B2B