Projektant/Asystent projektanta

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Energetyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Elektrowar poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant / Asystent projektanta

Opis stanowiska:

- realizacja projektów w zakresie sieci oraz instalacji elektroenergetycznych SN/nN
- współpraca z projektantami innych branż
- prace biurowe i administracyjne przy przygotowaniu dokumentacji projektowej

Wymagania konieczne:
- wykształcenie wyższe w kierunku elektroenergetyka
- umiejętność obsługi pakietu, AutoCad i innych programów do projektowania
- obsługa programów biurowych

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność
- kreatywność i dyscyplina w projektowaniu
- zaangażowanie w powierzone zadania i dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- stałą i stabilną pracę
- odpowiedzialne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
- potencjał do podejmowania nowych zawodowych wyzwań
- pracę w wyjątkowo przyjaznej atmosferze
- możliwość przyuczenia oraz zdobycia uprawnień budowlanych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte]

Informacje o firmie
Elektrowar
ul. Elbląska 124
80-718 Gdańsk
[ukryte]

Aktualizacja: 28.02.2024