Projektantka/Projektant ds. aranżacji mebli kuchennych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 11000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • doradztwo i obsługa klienta
  • przedstawianie oferty firmy
  • przygotowywanie rysunków 2D oraz wizualizacji
  • tworzenie kosztorysu na podstawie wybranych materiałów i ustaleń z klientem
  • opieka procesu projektowego
  • wykonywanie dokumentacji projektowych wraz ze schematami ewentualnego przerobienia instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość programów projektowych np. Pro100, Corpus, Autocad, Sketchup
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel / Word
  • doświadczenie w branży
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętności sprzedażowe
  • umiejętność organizacji czasu
  • znajomość materiałów i rozwiązań meblarskich
  • pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
To oferujemy
  • stałe zatrudnienie
  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji
  • pracę przy ciekawych realizacjach
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole
  • zdobywanie doświadczenia w oparciu o współpracę z projektantami i podwykonawcami
  • wyposażenie- komputer, program do projektowania
Informacje o firmie

Altre Kuchnie
Kompleksowa sprzedaż i realizacja zabudów meblowych do każdego pomieszczenia.
Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz.
Dzięki nam spełni się marzenie o pięknej kuchni, ciekawej łazience i dobrze zaprojektowanej szafie. Każdą realizację wykonujemy z wielką starannością oraz pełnym profesjonalizmem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Aktualizacja: 20.03.2024