Przedstawiciel handlowy D2D Energa

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Wynagrodzenie brutto (do)
6 000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 13 dni temu | Nr ref: PH/1/09/20/S

Szukasz dobrze płatnej pracy, dającej szansę na rozwój osobisty i zawodowy?

Autoryzowany Partner firmy Energa Obrót S.A. otwiera rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy D2D
(Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda)

Oczekujemy:
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej D2D
-dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
-dobrej organizacji czasu pracy
-determinacji do zarabiania pieniędzy
-chęci do nauki i rozwoju

Oferujemy:
-pełen pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych
-zarobki na start około 3 000 do 6 000zł na rękę
-gwarantowane wolne weekendy
-pracę w przyjaznej atmosferze z młodym zespołem
-dla aktywnych wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja

Obowiązki:
-przedłużanie oraz aktualizowanie umów z klientami Energa
-prezentacja oferty i produktów firmy
-realizacja celów sprzedażowych na powierzonym terenie

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV na adres [ukryte] . W tytule wiadomości prosimy dodać PH/1/09/20/S.

Dziękujemy.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63717310
  • Data wyróżnienia: 15 września 2020
  • Data wprowadzenia: 5 września 2020
  • Aktualizacja: 15 września 2020
  • Wyświetleń: 415
  • Wyświetleń na liście: 10 415