Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma "OL-FOL" S.C. jako lider w branży produkcji oraz dystrybucji materiałów opakowaniowych (folia stretch, folia pęcherzykowa, tektura falista, taśmy pakowe itp.) poszukujemy do swojego zespołu osoby do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego.
Zakres obowiązków:
  • Telefoniczne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru rozwiązań,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbanie o dobry wizerunek firmy;
  • współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia najlepszego poziomu wykonania usług.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub na innym zorientowanym na klienta stanowisku;
  • znajomość j. polskiego na poziomie rodzimego użytkownika;
  • silne umiejętności komunikacyjne. Uprzejmość i cierpliwość, a jednocześnie otwartość i komunikatywność;
  • nastawienie na osiąganie wyników oraz profesjonalna etyka pracy
  • biegła znajomość obsługi komputera (mile widziana znajomość programu Subiekt).
Oferta:
  • Możliwości rozwoju osobistego;
  • pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • umowa o pracę;
  • stabliną podstawę + prowizję od sprzedaży;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, samodzielną oraz nastawioną na rozwój swoich umiejętności - ta praca jest dla Ciebie.
Zapraszamy do składania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które zaprosimy na rozmowę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "OL-FOL" S.C. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.