Przedstawiciel Handlowy w branży pomp ciepła

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Farmacja,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: PH_ EXO_2024

Wejdź do branży OZE! WeR290

Zapraszamy do aplikowania doświadczonych przedstawicieli handlowych z różnych technicznych branż. Warunkiem jest doskonałe obycie w kontaktach biznesowych B2B oraz otwartość na poznawanie technologii pomp ciepła oraz chęć wejścia do tej przyszłościowej branży.

Twój zakres obowiązków
  • utrzymanie regularnych kontaktów z obecnymi klientami (instalatorzy, projektanci instalacji) i przede wszystkim rozwijanie nowych relacji biznesowych w branży.
  • doradztwo handlowe w zakresie pomp ciepła EXO i Ecoforest.
  • sprzedaż urządzeń zgodnie z założonym planem sprzedażowym.
  • przygotowanie ofert handlowych dla obecnych i nowych klientów.
  • konsultacje z inwestorami (klient ostateczny), doradztwo.
  • śledzenie branżowych nowości i poszukiwanie nowych inwestycji.
  • wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami.
Nasze wymagania
  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w terenie.
  • dobre umiejętności interpersonalne (otwartość, wytrwałość i konsekwencja w ustalonych wspólnie dążeniach, pozytywne nastawianie, umiejętności negocjacyjne).
  • czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • znajomość obsługi komputera (pakiet office).
Mile widziane
  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym (preferowane: ogrzewnictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne).
  • doświadczenie w sprzedaży urządzeń z branży instalacyjno-grzewczej lub chłodniczej; jesteśmy również otwarci na osoby z branż medycznych/farmaceutycznych.
  • zainteresowanie tematyką OZE, chęć zgłębienia technologii pomp ciepła.
  • znajomość lokalnego rynku na ustalonym terenie działań.
  • znajomość języka angielskiego.
To oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę.
  • motywacyjny system prowizyjny.
  • wprowadzające szkolenie techniczno-produktowe.
  • wejście do przyszłościowej branży z sektora ogrzewnictwa/OZE.
  • niekorporacyjny, oparty na bezpośrednich relacjach model pracy w zgranym zespole (bardzo niska rotacyjność naszych handlowców).
  • możliwość pogłębiania wiedzy fachowej poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych.
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).
Benefity
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z obowiązującą aktualną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na  [ukryte]  w tytule umieszczając numer referencyjny PH_ EXO_2024

Informacje o firmie
Jako EXO Energy System Sp. z o.o. wyrastamy z wieloletniej historii dystrybucji i sprzedaży pomp ciepła, w tym urządzeń na naturalnym czynniku R290 (propan), czego efektem jest doświadczenie wyróżniające nas na rynku ogrzewnictwa/OZE i nasze hasło przewodnie: # We Love R290!

Jesteśmy wyłącznym krajowym przedstawicielem europejskich marek: EXO – producenta powietrznych pomp ciepła na czynniku R290; oraz Ecoforest – w zakresie dystrybucji gruntowych pomp ciepła, w tym jedynej na rynku inwerterowej pompy gruntowej na propanie – czyli ecoGEO+ 1-6 PRO. Zachowując niekorporacyjną i bezpośrednią kulturę pracy, podążamy za nieustannymi zmianami: technologii, postaw ludzkich, świata.