Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel Medyczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie, preferowane medyczne lub farmaceutyczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji.
  • Motywacja do osiągania wyników i zaangażowanie,
  • Umiejętność planowania i dostosowania się do szybko zmieniającego się miejsca pracy.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • Codzienne rozmowy z lekarzami i promowanie produktów.
  • Prezentowanie firmy na spotkaniach i konferencjach branżowych.
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z profesjonalistami zdrowia w określonym regionie.
  • Realizowanie celów ustalonych przez firmę.
  • Regularne badanie sytuacji na rynku.
  • Rozwój własnej wiedzy i umiejętności zawodowych.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa),
  • Pakiet szkoleń wprowadzających,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Aktualizacja: 20.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl