Psycholog dziecięcy - Pruszcz Gdański

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
28
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy Psychologa dziecięcego  do prowadzenia zajęć indywidualnych z dziećmi.
Miejsce pracy:
  • Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Pruszczu Gdańskim, ul. Kochanowskiego 2
Godziny oraz dni pracy do ustalenia.

WYMAGANIA:
- wykształcenie kierunkowe
- dyspozycyjność w wybrane dni/popołudnia w tygodniu
- dobra organizacja pracy
- umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
- nastawienie na jakość obsługi

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- stałą pracę – jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą
- elastyczny czas pracy
- pracę w koleżeńskim, zgranym zespole
- przyjazną atmosferę pracy

ZADANIA:
- prowadzenie terapii indywidualnej z pacjentem w ramach wizyt prywatnych
- prowadzenie zajęć w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka
- przeprowadzanie badań przesiewowych dzieci w żłobku Stacja Edukacja (Pruszcz Gdański, ul. Kochanowskiego 2 i ul. Sybiraków 19)
- dbałość o stan techniczny urządzeń
- prowadzenie dokumentacji medycznej

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego [ukryte] oraz składnia CV mailowo [ukryte]

Aktualizacja: 26.03.2024